Vážení návštěvníci, hlavní budova muzea je uzavřena z důvodu rekonstrukce.

Muzeum hlavního města Prahy

Workshop výroba loutek

Workshop výroba loutek

Místo:
Dům U Zlatého prstenu

Termín:
dle nabídky níže

Děti si spolu s rodiči, za odborného vedení členů divadla, vyrobí jednoduchou improvizovanou loutku, se kterou si mohou potom zahrát divadlo.

Termíny:

 • 24. 10. 2020
  Plošné loutky pro pohádky Františka Hrubína – kartonové s vodícími tyčkami, předkreslené k vybarvení a slepení, 3-4 loutky. Vhodné pro děti již od 3let. Vstupné 250 Kč. (věková adresnost je jen doporučení)
 • 21. 11. 2020
  Improvizované marionety z papíru pro malé divadelní představení – loutky z papírových válců, marionety s hýbacími ručičkami, polepení barevným papírem či látkou. Vhodné pro děti již od 4 let. 
  Jak se dělají divadelní ruchy + výroba improvizovaných loutek – např. jednoduchá loutka z vařečky, papírových kornoutů látky a dalších materiálů, atd. Vhodné pro děti již od 6 let. 
  Vstupné 250 Kč. (věková adresnost je jen doporučení)
 • 19. 12. 2020 - PŘELOŽENO NA ROK 2021
  Vánoční improvizované marionety pro radost – dřevěné loutky (andělé, pastýři, čerti, atd.) výroba loutek pomocí dřevěných komponent, které se budou upravovat a zdobit pomocí látek. Na závěr si děti s loutkami zahrají koledu. Vhodné pro děti již od 4 let. Vstupné 250 Kč. (věková adresnost je jen doporučení)
(------LINKA------)

Informace pro návštěvníky

Max. kapacita 15 lidí, nutná rezervace na email: prsten@muzeumprahy.cz

Overlay loader