Vážení návštěvníci, od 18. 12. 2020 jsou uzavřeny všechny objekty MMP.

Muzeum hlavního města Prahy

Workshop klasické koláže na festivalu LUSTR

Workshop klasické koláže na festivalu LUSTR

Místo:
Mimo objekty muzea, Cihelná ulice

Termín:
24. 9. 2016 – 28. 9. 2016

Délka trvání:
15:30 - 18:00


2 workshopy:
úterý 27. září
středa 28. září
NUTNÁ REZERVACE

Již potřetí se letos v Praze uskuteční festival současné ilustrace LUSTR.
Ve dnech 24. – 28. září se festival rozproudí v nevyužitém domě v Cihelné ulici na Malé Straně a nabídne rozsáhlou výstavu čtyřiceti ilustrátorů i bohatý doprovodný program. Cílem festivalu je představit veřejnosti rozmanitou tvorbu současné generace ilustrátorů a popularizovat tento obor jako svébytnou uměleckou disciplínu. Festival pořádá pražské knihkupectví a nakladatelství PageFive, organizátoři byli za tento počin v minulosti již dvakrát nominováni na ocenění Czech Grand Design.

Muzeum hlavního města Prahy v rámci festivalu organizuje workshop klasické koláže, který povede Jitka Kopejtková. Workshopy doprovodí úvodní přednáška o koláži, její historii po současnost. Představí hlavní publikace, které budou k nahlédnutí na místě a důležité umělce. Následně budete mít možnost si vyrobit svůj vlastní originál, prožít si zkušenost z vytváření koláže podle vlastního vkusu s vedením lektorky. 

Na workshopy je nutné se rezervovat na JitkaKopejtkova@seznam.cz . Všechen materiál k výrobě vlastní koláže budou na místě. 

Přesné časy workshopů:
V úterý 27.9. a ve středu 28.9. od 15:30 do 18:00.

Odkaz na oficiální web festivalu ZDE

Fotogalerie

Více
Overlay loader