Koláž v zahradě. Kočka, pes a želva.

22. 8. 2024 – 22. 9. 2024
Nechte se inspirovat tématem a vytvořte jedinečnou koláž. Otevřená výzva 3. ročníku výstavy koláží v zahradě Rothmayerovy vily.

Milí kolážisté,

vyhlašujeme 3. ročník výstavy koláží v zahradě Rothmayerovy vily s tématem: KOLÁŽ V ZAHRADĚ. KOČKA, PES A ŽELVA. Vaše výtvarné dílo může být vystaveno v zahradě jednoho ze skvostů moderní architektury v Praze. Účastnit se mohou autoři koláží z celého světa, profesionální výtvarníci i amatéři – koláž je pro radost všech. Do loňského ročníku se sešlo přes 70 výtvarných děl ze všech koutů světa (Francie, Austrálie, Maroko, Japonsko aj.).

Nechte se inspirovat tématem, vytvořte koláž o velikosti A4 a zašlete nám ji do 8. 8. 2024.

Letošním tématem bychom rádi připomenuli důležitou součást rodiny – zvířata, která sehrávají v našem životě podstatnou roli. Jedná se o jedinečnou možnost, jak mohou psi, kočky a želvy volně a hromadně v koláži vstoupit do zahrady.

Výstava koláží bude umístěna v zahradě Rothmayerovy vily od 22. 8. do 22. 9. 2024. Připraven bude i doprovodný program – komentované procházky v zahradě či exkluzivní workshopy koláží.

Koláže nebudeme vracet ani prodávat. Vaše práce budou zveřejněny pouze v souvislosti s výzvou a výstavou. Pro účely vystavení koláže zatavíme do plastové fólie proti nepřízni počasí a pokud to bude třeba, práce umístíme na kryté terase.

Rothmayerova zahrada

U Páté baterie 896/50