Vážení návštěvníci, od 18. 12. 2020 jsou uzavřeny všechny objekty MMP.

Muzeum hlavního města Prahy

Den s Máchou 2017

Den s Máchou 2017

Místo:
Petřínská rozhledna

Termín:
1. 5. 2017

Délka trvání:
11:00–17:00

Program pro všechny zamilované lidi, kteří se přijdou na Petřín tradičně políbit.

Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení kvarteta Gadrew way, které zahraje nejen klasické skladby, ale také populární hudbu. V rámci akce vystoupí také taneční soubor historického tance Alla Danza, které předvede tance s milostnou tématikou. Celou akcí bude provádět kouzelník Grino, který bude předvádět magická vystoupení pro děti a zájemce o magii.

Po celou dobu akce se bude možné vyfotografovat s výtvarně zpracovanou rekvizitou K. H. Máchy a fotografii si hned odnést domů. Při focení si zájemci budou moci zapůjčit rekvizity v podobě slunečníku, vějířů, kloboučků a podobně. Fotografie budou po skončení akce uveřejněny na facebookových stránkách muzea. Focení bude na místě zajišťovat FotoŠkoda. Návštěvníci se mohou těšit také na soutěže o lákavé ceny věnované společností knihy Dobrovský.  V rámci akce si budou moci zájemci za drobný poplatek vyrobit originální zamilovaná přáníčka.

Na místě bude k zakoupení také občerstvení a další stánky s drobnými dárky. Podpořit bude možné sdružení Zajíček na koni, které návštěvníky také seznámí se svou činností. Akce se bude účastnit také Městská knihovna Praha se svou Knihovnou v krabici.
 

Overlay loader