Vedoucí oddělení správy budov a zařízení

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad vedoucí/ho oddělení správy budov a zařízení, který/á povede agendu stavebně technické správy historických a provozních budov a zařízení, které má naše organizace ve své správě.
Nástup říjen/listopad 2017.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zajišťovat a koordinovat investiční projekty a akce údržby budov a zařízení
  • Projednávat a konzultovat s úřady a dalšími stranami údržbové a restaurátorské práce na objektech
  • Připravovat, koordinovat a kontrolovat harmonogramy stavebně technických prací na objektech a zařízeních
  • Navrhovat a připravovat plány údržbových prací (roční a víceleté plány, aktuální prováděcí plány)
  • Zajišťovat a provádět pravidelné prohlídky objektů ze stavebně technického hlediska
  • Koordinovat a dohlížet na instalace a pravidelné revize technických zařízení ve všech objektech
  • Plánovat údržbové práce na technických zařízeních
  • Spravovat technickou dokumentaci k objektům a technickým zařízením
  • Spolupracovat na přípravě a realizaci výběrových řízení na zhotovitele prací (v souladu se zákonem o veřejných zakázkách)
  • Navrhovat rozpočet oddělení (investice, údržba, běžné výdaje), po jeho schválení kontrolovat jeho čerpání a navrhovat případné úpravy
  • Koordinovat práci kolegů/yň v oddělení
  • Připravovat zprávy, přehledy a další informace pro potřeby úseku vnitřních činností muzea

POŽADAVKY:

• SŠ/VŠ stavebního zaměření (ukončená)
  • Nejméně 3 roky praxe ve stavebně technické oblasti a/nebo oblasti údržby
  • Prokazatelné zkušenosti v projektové, stavební a organizační činnosti (koordinace technických a stavebních projektů
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti údržby
  • Jste aktivní uživatel/ka PC (MS Office – zejména Excel a Word)
  • Umíte pracovat samostatně, je na vás spolehnutí a co slíbíte, to splníte
  • Smysl pro detail a pečlivost při práci s daty a informacemi
  • Jste proaktivní a orientovaný/á na svého zákazníka (v případě naší organizace – provozní vedoucí jednotlivých objektů)
  • Zvládáte práci pod tlakem a nárazově i v časové tísni

NABÍZÍME:

• Úvazek 1,0, tedy 40hod týdně
  • Platové ohodnocení poplatné vašim zkušenostem a zároveň možnostem naší příspěvkové organizace v návaznosti na nařízení vlády č.564/2006 Sb. v aktuálním znění
  • Pružné uspořádání pracovní doby
  • Práci v centru Prahy
  • Stravenky v hodnotě 100Kč/odpracovaný den a další benefity (sick days, atd.)
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Místo pracoviště není bezbariérové (historická stavebně kulturní památka) – pozice není vhodná pro osoby s omezenou schopností pohybu.

V případě zájmu nám pošlete váš životopis a motivační dopis (max A4) na email: srbova@muzeumprahy.cz, do včetně dvou referencí z oboru, a to do 20.9.2017. Vybrané uchazeče/ky pozveme na první kolo pohovorů, které se bude konat v následujících dvou týdnech.