Údržbář/ Technický pracovník / Řidič Zámeckého areálu Ctěnice

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad kolegu, který se bude aktivně podílet na provozu a údržbě historického objektu, a který bude součástí širšího týmu v Zámeckém areálu Ctěnice (ZAC).

Nástup 1. 1. 2019.
Co budete dělat?

Provádět údržbářské práce na objektech ZAC, včetně drobných oprav poškozeného nábytku   a vybavení.
Podílet se na řešení havarijních situací ve spolupráci se správcem areálu, a/nebo ve spolupráci s externími dodavateli.
Odstraňovat drobné závady elektro a vybraných technických zařízení.
Zajišťovat ve spolupráci se správcem areálu řádný technický stav vybraných zařízení, např. zvlhčovací a vysoušecí zařízení.
Vést knihy údržby vybraných technických zařízení, např. sněhová fréza, čistící stroj.
Řídit podle potřeb služební auto, zajišťovat provoz a údržbu vozu.
V případě potřeby zajišťovat převozy předmětů a publikací mezi objekty MMP.
Provádět různé manuální práce nutné k realizaci kulturních akcí, tj. především stěhování židlí, stolů, audiovizuální techniky a její základní obsluha.
Spolupracovat při realizaci svatebních obřadů.
Pracovat při realizaci pravidelných kulturních a dalších akcí ZAC

Váš profil
Máte ukončené odborné vzdělání/ výuční list, maturita.
Jste manuálně zručný a časově flexibilní.
Máte zkušenosti na obdobné pozici.
Jste aktivní uživatel PC, MS Office – zejména Excel a Word.
Umíte obsluhovat audiovizuální techniku.
Umíte pracovat samostatně, je na vás spolehnutí a co slíbíte, to splníte.
Máte řidičský průkaz skupiny B – jste ochotný cestovat mezi našimi objekty.

Co vám nabízíme?

Úvazek 40 hodin týdně.
Platové ohodnocení poplatné vašim zkušenostem a zároveň možnostem naší příspěvkové organizace v návaznosti na nařízení vlády č.564/2006 Sb. v aktuálním znění.
5 týdnů dovolené, až 4 dny indispozičního volna ročně.
Stravenky v hodnotě 100,-Kč/den.
Pružné uspořádání pracovní doby.
Možnost dalšího vzdělávání.
Pozice není vhodná pro osoby s omezenou schopností pohybu – objekty MMP jsou památkově chráněné objekty, které většinou nemají bezbariérový přístup.

Zaujala vás tato pozice? Ozvěte se nám!

Pošlete nám váš životopis a krátký motivační dopis na email: chylikova@muzeumprahy.cz, a to do 26. 11. 2018. Vybrané uchazeče pozveme na první kolo pohovorů, které se bude konat v týdnu od 3. 12. 2018.