Pronájmy v Zámeckém areálu Ctěnice

a organizace svatebních obřadů
Libuše Steinerová
e-mail: steinerova@muzeumprahy.cz

Zámecký areál nabízí příjemné a inspirativní prostředí pro firemní prezentace, propagační i vzdělávací akce. Nově zrekonstruované prostory Kočárovny poskytují veškeré potřebné zázemí. Výjimečné prostředí kulturní památky Ctěnice, na kraji Prahy, s možností zajištění kvalitních služeb, s dobrou dostupností, dobrými možnostmi parkování a přesto v klidné části Prahy, je jistě atraktivní.

Rozsáhlejší prezentační akce lze připravit i na nádvoří. Navíc je možné využít služeb zámeckého hotelu a restaurace.

Po náročném jednání si mohou účastníci odpočinout při procházce  v zámeckém parku a nebo naopak pokračovat v neformálním jednání v historických zámeckých sálech při prohlídce aktuální výstavy či využít další kulturní nabídky zámeckého areálu.