Muzeum hlavního města Prahy

Pro pedagogy

Vážení pedagogové, v této části našich webových stránek najdete rady a pomoc pro lepší pedagogické využití našich expozic.

Rady a informace k objednávání programů a rezervačnímu systému

K rezervaci našich programů slouží rezervační systém, který najdete v dolní části webové stránky většiny programů. V případě komplikací je pod rezervačním oknem uvedena i nápověda, která vás provede krok po kroku. Do poznámky v elektronickém rezervačním formuláři můžete napsat i konkrétní požadavky a my pak program můžeme přizpůsobit Vašim potřebám. Vaše spokojenost je pro nás velice důležitá, chceme být co nejplatnějším patrnerem vzdělávacího procesu. Mailový a telefonický kontakt slouží k upřesnění či změně požadavků. Tam, kde rezervační systém není k dispozici, je uveden alternativní způsob objednávání. Pokud ne, objednávání není nutné.
Objednávky prosím provádějte minimálně týden dopředu, děkujeme.

Metodická podpora pro vyučující

Ke každému programu byla pro Vás naším týmem vytvořena metodická podpora, která má sloužit ke konkrétnější informaci o zaměření programu a jeho využití ve výuce. Podpora Vám může pomoci napojit návštěvu našich programů na Vaše výukové cíle v daném okamžiku školního roku.

Můžete nás též kontaktovat s podněty, připomínkami nebo zpětnou vazbou:
Mgr. Iva Vachková, vedoucí lektorského oddělení
e-mail: vachkova@muzeumprahy.cz, tel.: +420 221 709 607, +420 721 330 470

Overlay loader