Příměstský tábor Muzea hlavního města Prahy ve Ctěnicích

Příměstský tábor Muzea hlavního města Prahy  ve Ctěnicích

Zámecký areál Ctěnice

31. 7. 2017 – 23. 7. 2017

Ve dnech 31. 7. - 4. 8. 2017 se v Zámeckém areálu Ctěnice (Bohdanečská 259/1, 190 17 Praha 9 – Vinoř) uskuteční příměstský tábor MMP s názvem Poklad pána z Harasova.

Program je vhodný pro děti ve věku 8 – 12 let. Pod vedením zkušených lektorů budou děti pátrat po dědictví jednoho z držitelů ctěnického zámku, Adama Hrzána z Harasova. Prostřednictvím dobrodružných her budou děti poznávat minulost obyvatel zámku Ctěnice a vyzkoušejí si i klíčové techniky práce historika a muzejníka přiměřeně k věku. Součástí tábora je i večerní pátrání po pokladu a závěrečná hostina s rodiči.

Maximální počet účastníků tábora je 20.

Cena: 2000 Kč

V ceně bude zahrnuto:
• celodenní program
• doprava pro dětí z Letňan do Ctěnic a zpět
• oběd a odpolední svačina (dopolední svačinu zajistí rodiče)
• zajištění pitného režimu
• výtvarný materiál a pomůcky pro program
• táborové tričko a kronika pro každého účastníka
• prohlídka koňských stájí v zámeckém areálu s programem
• pro zájemce nocleh ze čtvrtka na pátek

(------LINKA------)

Informace pro rodiče

Sraz dětí bude vždy mezi 8:00 a 8:30 hod. na stanici metra Letňany, předávání dětí po programu tamtéž mezi 16:30 a 17:00 hod.

Přihlášky na tábor budou přijímány v termínu od 1. 4. do 30. 6. 2017 do naplnění kapacity tábora.
Kontaktní osoba: Iva Vachková, vachkova@muzeumprahy.cz, 721 330 470