Praha v době Bachova absolutismu

12-15 let, 2. st. ZŠ, nižší gymnázia
od 15 let, SŠ, vyšší gymnázia

2. stupeň ZŠ a nižší gymnázia
Žáci se v programu zabývají dobou Bachova absolutismu v Praze a osobnostmi veřejného života. Informace získávají z textů a při práci ve skupině s předměty a mapou. Žáci se pohybují ve virtuálním prostředí Langweilova modelu a závěry své skupinové práce prezentují spolužákům. Seznámí se také s originálem Langweilova modelu Prahy.
Vzdělávací oblasti: Umění a kultura, Člověk a společnost

střední školy a vyšší gymnázia
Žáci v programu interpretují texty z období Bachova absolutismu v Praze. Získávají informace o životě Prahy a klíčových osobnostech. Pohybují se ve virtuálním prostředí Langweilova modelu, pracují ve skupinách a prezentují výsledky své práce ostatním spolužákům. Seznámí se také s originálem Langweilova modelu Prahy.
Vzdělávací oblasti: Umění a kultura, Člověk a společnost

(------LINKA------)

Informace pro pedagogy

Kontakt: lektori4@muzeumprahy.cz
Cena: 50 Kč na žáka, pedagogický dozor zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 30 žáků). Během programu je možné fotografovat.

Na program se objednávejte minimálně týden předem prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Rezervační systém Obrázek