Pendolinem do muzea / Staň se řemeslníkem

5-11 let, MŠ, 1. st. ZŠ

Vhodné pro:
děti od 5 do 10 let

Nevšední zážitky Vám nabízí Muzeum hlavního města Prahy ve spolupráci s Českými dráhami

Přijeďte k nám vlakem na úrovni a my vám zprostředkujeme dobrodružnou cestu do pražské historie. O bohaté nabídce našich programů se můžete přesvědčit zde, stačí si jen vybrat. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na vaši návštěvu.

Přesné informace o podmínkách účasti najdete na:
www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/jizdenka/jizdne-a-slevy/-21416/

Řemeslníci a kupci zapomněli svoje zboží na tržišti. Víte, komu co patřilo? Umíte si vymyslet a namalovat svůj řemeslnický znak?  Pojďte s námi do řemeslné dílny a ozkoušejte si sami něco vyrobit. V první části prohlídky se děti seznámí s principy řemeslnické tvorby ve středověké Praze, druhá část je věnována praktickým řemeslnickým dovednostem pod vedením zkušených řemeslníků – mistrů.

Informace pro pedagogy

Program připravila a vede: Mgr. Ivana Pernicová
Cena: 30 Kč/žáka od 6 let věku, včetně vstupného, pedagogický dozor zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 24 dětí). Během programu je pedagogickému dozoru povoleno fotografovat. K dispozici jsou pracovní listy v pravěké a středověké expozici.

Na program se objednávejte minimálně týden předem, prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Rezervační systém Obrázek