Pendolinem do muzea / Poznej středověkou Prahu

od 15. let, SŠ, vyšší gymnázia

Vhodné pro:
děti od 10 do 15 let

Nevšední zážitky Vám nabízí Muzeum hlavního města Prahy ve spolupráci s Českými dráhami

Přijeďte k nám vlakem na úrovni a my vám zprostředkujeme dobrodružnou cestu do pražské historie. O bohaté nabídce našich programů se můžete přesvědčit zde, stačí si jen vybrat. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na vaši návštěvu.

Přesné informace o podmínkách účasti najdete na:
www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/jizdenka/jizdne-a-slevy/-21416/

Komentovaná prohlídka s haptickými ukázkami

Procházka územím Prahy od postavení prvního kostela po vymalování pražských hradeb na husitský štít! Lektor představí důležité fenomény středověku na území Pražských měst, procvičí žáky v jejich historickém uvažování a nabídne jim možnost dotknout se předmětů, které byly ve středověku na území Prahy k dispozici. Během prohlídky je využíván i atraktivní pracovní list, který může následně sloužit také jako připomínka návštěvy muzea, či doplněk výuky ve škole.

Informace pro pedagogy

Program připravil a vede: Mgr. Václav Nájemník
Cena: 30 Kč/žáka od 6 let věku, včetně vstupného, pedagogický dozor zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 24 dětí). Během programu je pedagogickému dozoru povoleno fotografovat.

Na program se objednávejte minimálně týden předem, prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Pracovní listy, metodická podpora a evaluační dotazníky>

Rezervační systém Obrázek