Pendolinem do muzea / Poznej pravěkou Prahu

12-15 let, 2. st. ZŠ, nižší gymnázia

Vhodné pro:
děti od 10 do 15 let

Nevšední zážitky Vám nabízí Muzeum hlavního města Prahy ve spolupráci s Českými dráhami

Přijeďte k nám vlakem na úrovni a my vám zprostředkujeme dobrodružnou cestu do pražské historie. O bohaté nabídce našich programů se můžete přesvědčit zde, stačí si jen vybrat. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na vaši návštěvu.

Přesné informace o podmínkách účasti najdete na:
www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/jizdenka/jizdne-a-slevy/-21416/

Komentovaná prohlídka s haptickými ukázkami

Napínavá procházka územím Prahy od dob prvního osídlení až ke keltským kalhotám!
Lektor představí důležité aspekty života v pravěku na území dnešního hlavního města, nastíní práci archeologů (včetně atraktivních haptických ukázek originálních předmětů) a vysvětlí souvislosti. Domů pak žáci odejdou s jedinečným pracovním listem.

Informace pro pedagogy

Program připravil a vede: Markéta Gausová Zörnerová
Cena: 30 Kč/žáka od 6 let věku, včetně vstupného, pedagogický dozor zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 24 dětí). Během programu je pedagogickému dozoru povoleno fotografovat.

Na program se objednávejte minimálně týden předem, prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Pracovní listy, metodická podpora a evaluační dotazníky>

Rezervační systém Obrázek