Pendolinem do muzea / Královská cesta modelem

5-11 let, MŠ, 1. st. ZŠ

Vhodné pro:
děti od 5 do 8 let

Nevšední zážitky Vám nabízí Muzeum hlavního města Prahy ve spolupráci s Českými dráhami

Přijeďte k nám vlakem na úrovni a my vám zprostředkujeme dobrodružnou cestu do pražské historie. O bohaté nabídce našich programů se můžete přesvědčit zde, stačí si jen vybrat. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na vaši návštěvu.

Přesné informace o podmínkách účasti najdete na:
www.cd.cz/vnitrostatni-cestovani/jizdenka/jizdne-a-slevy/-21416/

Doprovodný program rozvíjející pozorovací a prostorové schopnosti dětí. První část programu je věnována stručné prohlídce modelu, ve druhé části se děti seznámí s důležitými body královské cesty a uvědomí si detaily své každodenní trasy do školy, na nákup, na hřiště apod.

Informace pro pedagogy

Program připravila a vede: Mgr. Ivana Pernicová
Cena: 30 Kč/žáka, pedagogický dozor vstup zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 25 dětí). Během programu je možné fotografovat.

Na program se objednávejte minimálně týden předem, prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Rezervační systém Obrázek