Krajský seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury

Usnesením Rady hlavního města Prahy byl 21. 10. 2014 zřízen Krajský seznam nemateriálních statků tradiční lidové kultury v hlavním městě Praze, v souladu s vládní Koncepcí účinnější péče o tradiční lidovou kulturu. Zapsáním nemateriálního statku na Krajský seznam získají nositelé statku prestižní ocenění o udržování lidové kultury v regionu.

1. SPOLEK VLTAVAN V PRAZE (zápis 29. 5. 2015)
2. OBCE BARÁČNICKÉ NA ÚZEMÍ HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY (zápis 29. 5. 2015)

Dokumenty

Usnesení Rady hl. m. Prahy o zřízení Krajského seznamu nemateriálních statků tradiční lidové kultury (PDF)