Fotografická soutěž s Langweilovým modelem

Hlavní budova muzea

do 3. 9. 2017

Letní soutěž věnovaná Langweilovu modelu, který v roce 2017 slaví 180 let. Zapojte se a oslavte s námi výročí slavného modelu Prahy!

Jako inspirace slouží fotografie z Langweilova modelu, který dokumentuje podobu Prahy v 19. století. Vybrali jsme celkem šest míst, které lze v Praze nalézt i nyní. Jde o unikátní skeny diapozitivů a naleznete je ve fotogalerii akce.

Vyfoťe tato místa tak, jak vypadají dnes, a fotku/fotky nám pošlete na adresu muzeum@muzeumprahy.cz

Čas máte do 3. září 2017, poté ze zaslaných fotografií vybereme 3 nejlepší, které odměníme hodnotnými cenami.

(------LINKA------)

Podmínky soutěže:
Fotografie s komentářem o vzniku fotografie do 300 znaků, jménem a kontaktem zasílejte do 3. září 2017 na adresu muzeum@muzeumprahy.cz.
Účastník soutěže může do soutěže zaslat neomezený počet fotografií.
Jednotlivé fotografie zasílejte v maximální velikosti 1Mb.

Účastník soutěže dává zaslání fotografií souhlas s uveřejněním fotografií na muzejní Facebook. Muzeum hlavního města Prahy fotografie použije pouze k činnostem souvisejícími se soutěží. Po skončení soutěže s nimi nebude již nadále jinak nakládat a nebude je poskytovat třetím osobám.
Do soutěže nebudou přijaty fotografie, které jsou pohoršující nebo neetické.

Ze soutěžních fotografií se po ukončení soutěže vyhodnotí 3 nejlepší fotografie a jejich autory odměníme hodnotnými cenami.

Soutěžní tipy