Den s Máchou na Petříně 2015

Pražské věže, Petřínská rozhledna a její okolí

1. 5. 2015

Dne 1. května 2015 od 14 do 17 hodin bude v okolí Petřínské rozhledny připraven program pro všechny zamilované lidi, kteří se přijdou na Petřín tradičně políbit.

V průběhu celého odpoledne se návštěvníci budou moci vyfotografovat s připravenou rekvizitou Karla Hynka Máchy. Fotografie budou na místě vytištěny a návštěvníci si je budou moci odnést domů, fotografie také budou umístěny na facebookové stránky Muzea.

Celou akci bude moderovat kouzelník Grino, který předvede kouzelnické vystoupení. Návštěvníci si budou moci poslechnout Filharmonický orchestr Iwasaki složený ze studentů Pražské konzervatoře pod vedením Chuhei Iwasakiho. Připraveno bude také vystoupení akrobatů na skákacích botách. Skákací boty budete mít k dipozici i vy a můžete si je na místě vyzkoušet!

Návštěvníci si budou moci zakoupit občerstvení v přilehlých stáncích nebo v kavárně rozhledny.