Den s Máchou na Petříně 2014

Petřínská rozhledna

9. 4. 2014 – 2. 5. 2015

Přijďte na prvního máje k Petřínské rozhledně a užijte si zamilované odpoledne.

Ve čtvrtek 1. 5. 2014 bude v parku Petřínské rozhledny v době od 14 do 17 hodin připraven program pro všechny zamilované lidi, ale nejen pro ně.

Na programu bude show na skákacích botách, které si pak můžeš obout a vyzkoušet si, jak se v nich chodí i skáče.
Můžeš si také zkusit jízdu na jednokolce nebo slackline.
Celé odpoledne bude moderovat kouzelník Grino, který předvede některá ze svých magických představení.

Se svojí drahou polovičkou se můžeš nechat vyfotit s Máchou a odnést si fotografii domů na památku. Všechny fotografie pak naleznete zde na facebooku. Během odpoledne si také můžeš poslechnout zamilované písně v neobyčejném podání australského muzikanta Rowena Slocomba.

Na dosah budeš mít občerstvení v kavárně uvnitř rozhledny nebo ve stáncích přímo v parku, kde můžeš ochutnat trdelník a jiné laskominy.

Večer akce vyvrcholí besedou s Danem Přibáněm o cestě žlutým trabantem do Jižní Ameriky.
Beseda se bude konat v hlavní budově muzea na Florenci, vstupné pouze 30 Kč.