Workshop koláže

Hlavní budova muzea, přednáškový sál

20. 6. 2015

v 9 a 14 hod. začátek úvodní přednášky

Minulý rok se v muzeu uskutečnila výstava koláží fotografky Jitky Kopejtkové vztahujících se k Praze a muzeu jako takovému. Doprovodný program k výstavě byl natolik úspěsný, že jsme se rohlodli nabídnout vám workshop koláže i v letošním roce. Pod vedením autorky si bude moci každý vytvořit vlastní koláž a odnést si ji domů.

Veškerý materiál bude k dispozici na místě.

Autorka se věnuje dlouhodobě výrobě klasické koláže, kterou tvoří zejména z papíru – nůžkami, skalpelem a trháním – bez použití počítače. Dokazuje tím, že koláž je stále živá a atraktivní technika, na kterou bychom neměli zapomínat, a navazuje tak na tradici Jiřího Koláře a dalších.
Koláže autorky najdete také v diáři Muzea hlavního města Prahy na rok 2015.

Informace pro návštěvníky

Vstupné na workshop: 250 Kč, včetně vstupného do celého muzea

Na program je nutné se objednat předem na e-mailové adrese behenska@muzeumprahy.cz nebo na telefonním čísle +420 221 012 940. Děkujeme.