Muzeum hlavního města Prahy

Volná místa

Volná místa

Níže naleznete seznam aktivních výběrových řízení v Muzeu hlavního města Prahy. Kontakt na personální oddělení: Miroslava Srbová, tel.: +420 221 012 929, e-mail: srbova@muzeumprahy.cz

Průvodce v Müllerově a Rothmayerově vile

NÁPLŇ PRÁCE:

  • provázení návštěvníků po Müllerově a Rothmayerově vile
  • práce s pokladním systémem, prodej vstupenek a publikací
  • informování hostů o probíhajících výstavách v rámci Architektonického trojúhelníku (Müllerova vila, Rothmayerova vila, Studijní a dokumentační centrum Norbertov).

POŽADAVKY:

  • SŠ či VŠ vzdělání
  • výborná znalost anglického a dalšího světového jazyka podmínkou (výhodou je německý jazyk)
  • znalost a zájem o architekturu 20. století
  • spolehlivost, reprezentativní a příjemné vystupování
  • časová flexibilita, měsíčně je nutné odpracovat minimálně šest směn, práce o víkendech i o svátcích.
  • výhodou zkušenosti s provázením

NABÍZÍME:

  • .práci ve významných kulturních památkách moderní architektury
  • přátelské pracovní prostředí
  • spolupráci na dohodu o pracovní činnosti či na živnostenský list
  • členskou kartu AMG a příspěvek na ošatné po zapracování
  • nástup od 1. ledna 2018

Průvodní dopis se strukturovaným životopisem prosím zašlete na herman@muzeumprahy.cz do 5. listopadu 2017.
Kontakt: Petr Heřman, + 420 728 385 465

Ochrana osobních údajů

Přehled účelů zpracování osobních údajů - Příloha č. 2 směrnice ředitelky č. 1/2010
dokument ke stažení ve formátu pdf>

Overlay loader