Muzeum hlavního města Prahy

Volná místa

Volná místa

Níže naleznete seznam aktivních výběrových řízení v Muzeu hlavního města Prahy. Kontakt na personální oddělení: Bc. Lenka Chylíková, DiS., tel.: +420 221 012 929, e-mail: chylikova@muzeumprahy.cz

Vedoucí oddělení informatiky

Co od vás očekáváme:

  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost českého jazyka slovem i písmem
  • systematičnost, schopnost precizního vedení dokumentace a administrativy v oblasti ICT
  • velmi dobrý přehled o informačních a komunikačních technologiích (ICT) včetně nových trendů
  • zkušenosti se správou ICT ve střední nebo velké společnosti/organizaci s praxí alespoň 5 let
  • dobrou znalost serverového a síťového hardwaru, síťových protokolů, webových technologií, systému Microsoft Active Directory a Microsoft Exchange, relačních databází
  • orientaci v oblasti kybernetické bezpečnosti, zabezpečení serverů a sítí
  • uživatelskou znalost práce s PC na velmi vysoké úrovni
  • znalost anglického jazyka na úrovni alespoň středně pokročilý, znalost odborné terminologie v oblasti ICT
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka (pracovní cesty na detašovaná pracoviště)

Co budete dělat:

  • vytvářet a aktualizovat koncepce využívání a rozvoje ICT a souvisejících procesů
  • řídit vztahy s dodavateli (ICT služby, nákupy techniky a softwaru)
  • vytvářet a vést malý interní tým oddělení informatiky
  • zodpovídat za provoz serverů, sítí, informačních systémů a kybernetickou bezpečnost
  • vést a průběžně aktualizovat rozsáhlou dokumentaci
  • úzce spolupracovat s vedoucími zaměstnanci/kyněmi dalších úseků a oddělení MMP
  • spolupracovat na přípravě výběrových řízení – veřejných zakázek
  • metodicky vést uživatele/ky ICT, spolupracovat na interním vzdělávání v oblasti informatiky
  • spravovat ICT ve spolupráci s dalšími zaměstnanci/kyněmi a externími dodavateli služeb

Co vám nabízíme:

  • práci v prostředí významné kulturní organizace
  • různorodou práci
  • možnosti dalšího profesního rozvoje
  • práci v centru Prahy
  • pružnou pracovní dobu, 25 dní dovolené, 4 sick days ročně, stravenky

V případě vašeho zájmu o práci v našem týmu, pošlete vaše CV a stručný motivační dopis, včetně uvedení nejméně dvou referencí, na adresu: chylikova@muzeumprahy.cz do 31.8.2018.

Ochrana osobních údajů

Přehled účelů zpracování osobních údajů - Příloha č. 2 směrnice ředitelky č. 1/2010
dokument ke stažení ve formátu pdf>

Overlay loader