Muzeum hlavního města Prahy

Volná místa

Volná místa

Níže naleznete seznam aktivních výběrových řízení v Muzeu hlavního města Prahy. Kontakt na personální oddělení: Bc. Lenka Chylíková, DiS., tel.: +420 221 012 929, e-mail: chylikova@muzeumprahy.cz

Pokladní / kustod v galerii Studijního a dokumentačního centra Norbertov, Muzeum hl. města Prahy

Pro práci v galerii Studijního a dokumentačního centra Norbertov hledáme kolegu na pozici pokladní / kustod. Spolupráce na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení (½ pracovního úvazku), od 1. ledna 2019.

Nástup od 1. ledna 2019.
Náplň práce:
Kontakt s návštěvníky a podávání informací o probíhajících výstavách v rámci Architektonického trojúhelníku (Müllerova vila, Rothmayerova vila, Studijní a dokumentační centrum Norbertov).
Práce s pokladním systémem, prodávání vstupenek a publikací, správa rezervací, asistence během vernisáží a výstav.

Požadavky:
SŠ vzdělání či student VŠ, aktivní znalost práce na PC, komunikativní úroveň anglického, případně dalšího světového jazyka, zájem o architekturu 20. století.
Spolehlivost, reprezentativní a příjemné vystupování, dobré organizační dovednosti.
Měsíčně je nutné odpracovat přibližně osm směn v pravidelném režimu střídání.
Pracovními dny jsou sobota, neděle, úterý, čtvrtek. Po těchto čtyřech pracovních dnech následuje týden volna.

Nabízíme práci ve významné kulturní instituci, příjemné pracovní prostředí, práci na ½ pracovního úvazku, členskou kartu AMG a příspěvek na ošatné po zapracování.

Průvodní dopis se strukturovaným životopisem prosím zašlete na herman@muzeumprahy.cz do 25. listopadu 2018.
Kontakt: Petr Heřman, M + 420 728 385 465, herman@muzeumprahy.cz

Údržbář/ Technický pracovník / Řidič Zámeckého areálu Ctěnice

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad kolegu, který se bude aktivně podílet na provozu a údržbě historického objektu, a který bude součástí širšího týmu v Zámeckém areálu Ctěnice (ZAC).

Nástup 1. 1. 2019.
Co budete dělat?

Provádět údržbářské práce na objektech ZAC, včetně drobných oprav poškozeného nábytku   a vybavení.
Podílet se na řešení havarijních situací ve spolupráci se správcem areálu, a/nebo ve spolupráci s externími dodavateli.
Odstraňovat drobné závady elektro a vybraných technických zařízení.
Zajišťovat ve spolupráci se správcem areálu řádný technický stav vybraných zařízení, např. zvlhčovací a vysoušecí zařízení.
Vést knihy údržby vybraných technických zařízení, např. sněhová fréza, čistící stroj.
Řídit podle potřeb služební auto, zajišťovat provoz a údržbu vozu.
V případě potřeby zajišťovat převozy předmětů a publikací mezi objekty MMP.
Provádět různé manuální práce nutné k realizaci kulturních akcí, tj. především stěhování židlí, stolů, audiovizuální techniky a její základní obsluha.
Spolupracovat při realizaci svatebních obřadů.
Pracovat při realizaci pravidelných kulturních a dalších akcí ZAC

Váš profil
Máte ukončené odborné vzdělání/ výuční list, maturita.
Jste manuálně zručný a časově flexibilní.
Máte zkušenosti na obdobné pozici.
Jste aktivní uživatel PC, MS Office – zejména Excel a Word.
Umíte obsluhovat audiovizuální techniku.
Umíte pracovat samostatně, je na vás spolehnutí a co slíbíte, to splníte.
Máte řidičský průkaz skupiny B – jste ochotný cestovat mezi našimi objekty.

Co vám nabízíme?

Úvazek 40 hodin týdně.
Platové ohodnocení poplatné vašim zkušenostem a zároveň možnostem naší příspěvkové organizace v návaznosti na nařízení vlády č.564/2006 Sb. v aktuálním znění.
5 týdnů dovolené, až 4 dny indispozičního volna ročně.
Stravenky v hodnotě 100,-Kč/den.
Pružné uspořádání pracovní doby.
Možnost dalšího vzdělávání.
Pozice není vhodná pro osoby s omezenou schopností pohybu – objekty MMP jsou památkově chráněné objekty, které většinou nemají bezbariérový přístup.

Zaujala vás tato pozice? Ozvěte se nám!

Pošlete nám váš životopis a krátký motivační dopis na email: chylikova@muzeumprahy.cz, a to do 26. 11. 2018. Vybrané uchazeče pozveme na první kolo pohovorů, které se bude konat v týdnu od 3. 12. 2018.

Pokladní Zámeckého areálu Ctěnice

Muzeum hlavního města Prahy hledá do svých řad kolegyni/kolegu, která/-ý se bude aktivně podílet na provozu historického objektu, a která/-ý bude součástí širšího týmu v Zámeckém areálu Ctěnice (ZAC).

Prodávat vstupenky, muzejní propagační předměty a publikace.
Podávat návštěvníkům informace o vstupném, o expozicích a probíhajících výstavách i jednorázových kulturních akcích konaných v ZAC.
Vést přesné záznamy o prodeji, zpracovávat vyúčtování a inventury o stavu zásob a ručit za jejich bezchybnost.
Kontrolovat a zapisovat docházku kustodů.

Váš profil
Máte ukončené všeobecné střední či odborné vzdělání/ výuční list, maturita.
Zvládáte základní komunikaci v angličtině, případně v němčině.
Jste schopna/schopen přijímat nové informace.
Máte komunikační schopnosti a společenské vystupování.
Jste aktivní uživatelka/uživatel PC, MS Office – zejména Excel a Word.
Jste časově flexibilní.

Práci na dohodu o pracovní činnosti.
Odměna ve výši 110 Kč/hod. + příplatky za práci o víkendu a ve svátek.
Příspěvek na ošatné.
Turnusové uspořádání pracovní doby: práce 6 dní v týdnu od pátku do čtvrtka, v pondělí volno. Po jednom týdnu směn následují 2 týdny volna.

Ochrana osobních údajů

Přehled účelů zpracování osobních údajů - Příloha č. 2 směrnice ředitelky č. 1/2010
dokument ke stažení ve formátu pdf>

Overlay loader