Květinový jarmark

Zámecký areál Ctěnice

11. 5. 2019

10:00 - 17:00

Květinový trh se ponese v duchu oslav zahradnického cechu. Nabídne k prodeji širokou paletu květin, trvalky, letničky, bylinky a pestrý doprovodný program, jako jsou květinové dílny, malování keramiky, ukázky různorodých vazeb květin i osazování balkonových a terasových květinových truhlíků.

Doprovodný program:

• 10:00–16:00 Květinové workshopy (kočárovna)
  • výroba věnečků, náhrdelníků a broží z čerstvých chryzantém, drátků a korálků
  • malování keramiky
  • 11:00 přednáška o pokojových rostlinách, jejich pěstování, péči a správném přesazování
  • 15:00 přednáška s ukázkami osazování truhlíků v podání SOŠ stavební a zahradnické

Zároveň probíhá doprovodný program k výstavě Nashle na skle: malba a výroba skleněných vitráží pod vedením studentů a mistrů Sklářské školy z Nového Boru. (probíhá v zámku, vstupné dle ceníku).

(------LINKA------)

Informace pro návštěvníky