The Tap Tap v Muzeu / Příběh super kapely

Dům U Zlatého prstenu

Prosinec na emailu: lektori6@muzeumprahy, od ledna 2019 dle rezervačního systému >>

Věkové určení:
5-11 let, MŠ, 1. st. ZŠ
12-15 let, 2. st. ZŠ, nižší gymnázia
od 15. let, SŠ, vyšší gymnázia

60 - 80 minut dle věku

9-11 let, 1.st. ZŠ (3.-5. třída)

Program je rozdělen na tři části. Lektor provede žáky výstavou a seznámí je s historií a činností orchestru THE TAP TAP. Ve druhé části programu lektor formou vyprávění představí současné slavné osobnosti z oblasti umění, vědy i sportu. Žáci pak pracují s příběhy – vybírají a definují vlastnosti, které jsou potřeba pro dosažení vytčeného cíle. Závěr programu patří krátkému divadelnímu představení a hudebním ukázkám z dílny THE TAP TAP a tvůrčí práci s nimi.

12-15 let, 2. st. ZŠ, nižší gymnázia

Program je rozdělen na tři části. Lektor provede žáky výstavou a seznámí je s historií a činností orchestru THE TAP TAP. Ve druhé části programu žáci formulují na základě svých zkušeností, jaké vlastnosti jsou potřeba k dosažení vytčeného cíle a v souvislosti s tím lektor pracuje se základními ctnostmi, tak jak je ve svých sochách vystihl Matyáš Braun. Závěr programu patří krátkému divadelnímu představení a hudebním ukázkám z dílny THE TAP TAP a tvůrčí práci s nimi.

od 15. let, SŠ, SOŠ, vyšší gymnázia
Lektor provede žáky výstavou a seznámí je s historií a činností orchestru THE TAP TAP. Cílem programu je rozšíření povědomí o konkrétních handicapovaných jedincích, ale obecně také o jejich status a možnosti důstojného uplatnění v dnešní společnosti. Lektor pracuje formou řízené diskuze, s obrazovým a zvukovým materiálem z dílny THE TAP TAP.

(------LINKA------)

Informace pro pedagogy

Kontakt: lektori6@muzeumprahy.cz
Cena: 50 Kč/žáka, pedagogický dozor zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 30 dětí). Během programu je možné fotografovat.

Rezervační systém Obrázek