MuzeuM Market

Hlavní budova muzea

1. 12. 2018

09:00 - 18:00

Muzeum hlavního města Prahy pořádá 1. prosince v hlavní budově muzea již tradiční předvánoční akci MuzeuM Market. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program. Pro děti budou připravena divadelní představení s vánoční tématikou. Děti i dospělí si budou moci vyrobit vánoční ozdoby ve výtvarných dílnách. Chybět nebude ani prodej drobných dárků.

Po celý den bude vstup do hlavní budovy muzea na Florenci zdarma.

Program:

• 10.00, 11.00, 12.00, 13.00 hodin - ROMANCE ŠTĚDROVEČERNÍ – NoStraDivadlo - 20 minutová Nerudova hra s loutkami z Ladova betléma.
  • 14.00 hodin – BETLÉM - divadlo Ka2, Kateřina Tichá – loutkový kolediál pro všechny, kdo už se narodili a do Betléma se vypravili, by cestu dlouhou 4O minut vydrželi.
  • 9.00 – 17.30 hodin – VÝTVARNÉ DÍLNY PRO DĚTI A DOSPĚLÉ – výroba vánočních ozdob z korálků, slaměných řetězů a ozdob, řetězy a ozdoby z papírových proužků.
  • 9.00 – 18.00 hodin  – PRODEJ DROBNÝCH DÁRKŮ - keramika, šperky, malované hedvábné šátky, háčkované vánoční ozdoby, tašky, sklo a mnoho dalšího.

Odpočinková zóna a občerstvení –  kavárna Dos Mundos v Langweilově herně.