Vladimír Boudník

12-15 let, 2. st. ZŠ, nižší gymnázia
od 15. let, SŠ, vyšší gymnázia

2. stupeň základních škol a nižší gymnázia
Žáci pod vedením lektora pracují s vlastní imaginací, s pomocí textů Bohumila Hrabala či Egona Bondyho poznávají neobyčejného umělce Vladimíra Boudníka. Během programu se žáci ve výtvarné dílně pokusí vytvořit vlastní strukturální grafiku.
Vzdělávací oblasti: Umění a kultura, Člověk a společnost, Český jazyk a literatura

střední školy a vyšší gymnázia
Lektor s pomocí autentických textů Vladimíra Boudníka, Bohumila Hrabala a Egona Bondyho seznámí žáky s osobností a dílem Vladimíra Boudníka. Během programu se žáci ve výtvarné dílně pokusí podívat vytvořit vlastní strukturální grafiku.

(------LINKA------)

Informace pro pedagogy

Program vede: Bc. Markéta Gausová Zörnerová
Cena: 50 Kč na žáka, pedagogický dozor zdarma
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 15 žáků).
Na program je dobré vzít s sebou pracovní košili.
Během programu je možné fotografovat.

Na program se objednávejte minimálně týden předem, prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Rezervační systém Obrázek