Ať žije Hurvínek!

60-70 minut

Vzdělávací oblasti:
Dítě a společnost, Člověk a společnost, Umění a kultura, Multikulturní výchova

Nová výstava Ať Žije Hurvínek! je pojata jako oslava 90. narozenin nejmenšího Čecha, Hurvínka. Budete mít možnost doslova vstoupit do Hurvínkových dárků, které jsou navrženy formou velkých krabic.

Připravili jsme pro vás komentované prohlídky pro mateřské školy a 1. stupeň základních škol.

Lektor seznámí návštěvníky s tím, jak a proč a kdy slavné loutkové postavy vznikly. Program zahrnuje i odpověď na otázky co je to loutka, jaké druhy loutek existují, proč lidé hrají loutkové divadlo.

Informace pro pedagogy

Program připravil a vede: Mgr. Kateřina Tschornová, e-mail: tschornova@muzeumprahy.cz
Cena: 50 Kč/žáka, pedagogický dozor zdarma.
Programy jsou vhodné pro menší skupiny (max. 30 dětí). Během programu je pedagogickému dozoru povoleno fotografovat.

Na program se objednávejte minimálně týden předem, prostřednictvím rezervačního systému níže, děkujeme.

Rezervační systém Obrázek