Hrajeme si na Petříně

Pražské věže

29. 5. 2016

Dne 29. 5. 2016 se v blízkém okolí Petřínské rozhledny bude konat program pro děti v rámci oslav Mezinárodního dne dětí. Program pro rodiče s dětmi bude připraven od 13 do 17 hodin.

Celým odpolednem bude děti provázet kouzelník Grino, který bude akci moderovat a předvádět magická vystoupení. Pro děti je na odpoledne nachystaná soutěž v podobě etapové aktivity, jejímž tématem bude Petřínská rozhledna, která v tomto roce oslaví 125 výročí otevření. Během této soutěže se děti seznámí s Petřínskou rozhlednou, kterou Muzeum hlavního města Prahy spravuje a zároveň se dozvědí i něco o Zrcadlovém bludišti, které stojí v blízkosti rozhledny.

Děti se také budou moci nechat vyfotografovat jako Klíčník Pražských věží a fotografii si hned odnést domů, fotografie budou umístěny také na facebookové stránky Muzea.

Celý den bude v provozu herna deskových her, stánky s prodejem s drobnými předměty a malováním na obličej.

Oficiální plakát